KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093511
nr 1309 3511
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, "Vera". Signerad. Olja på pannå, 51x35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:26:15
300 kr
350 kr
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr